Sushi z dowozem Kowale Gdańsk

Zamów telefonicznie lub online

Kowale to duża wieś położona w pobliżu Gdańska, gdzie nasza restauracja dowozi sushi. Sushi Bar Timo Sushi jest popularne nie tylko w Gdańsku, dlatego umożliwiamy również mieszkańcom pobliskich wiosek spróbowania przygotowywanych przez nas zestawów sushi. O kuchni azjatyckiej wiemy wszystko, a w szczególności tradycyjne, japońskie sushi nie jest nam obce. Kowale obejmuje obszar, gdzie nasi „sushi kurierzy” dostarczają zamówienia złożone na naszej stronie. Dobrze znamy wieś Kowale i często tam jeździmy z naszym jedzeniem.

Szef kuchni poleca – Set 7 – 28 szt.

Specjalna oferta dla mieszkańców wsi Kowale. 6x Hosomaki z tykwą w tempurze, 6x Timo Sakana, 6x Hirame Maki, 4x Ura Ebi Ten, 4x Ura Sake, 2x Nigiri Łosoś. Cały ten ekskluzywny zestaw sushi składający się z 28 rodzajów sushi za jedyne 99 zł. Wystarczy w naszym menu wybrać zestaw sushi set 7 – 28 szt. podać adres, i oczekiwać na dostarczenie sushi do Kowal. Zamawianie sushi przez internet jest łatwe i przyjemne. Nie musisz przyjeżdżać, ani zamawiać sushi telefonicznie. Dowieziemy jedzenie pod każdy adres w Gdańsku i Kowalach i gwarantujemy, że polubisz nasze sushi.

Wygląd sushi sprawą pierwszorzędną

Kuchnia japońska przyciąga zarówno smakiem jak i wyglądem. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych zestawów sushi prezentował się idealnie. Jaki jest przepis na idealne sushi? To połączenie głębokiego smaku i perfekcyjnego wyglądu. Zamawiając nasze sushi, nacieszysz zarówno zmysły smaku jak i wzroku. Codziennie wymyślamy coraz to nowe zestawy dań, dlatego dajemy gwarancję, że jedzenie z Timo Sushi jest smaczne i wygląda obłędnie.