Jedzenie na telefon we Wrzeszczu

Wielu z nas lubi jadać na mieście. Nie da się ukryć, że chcemy w ten sposób oszczędzić czas. Poza tym jedzenie na mieście daje nam możliwość poznania nowych smaków. Jest też odskocznią od tego, co jemy na co dzień. Wielu z nas nie przepada jednak za przesiadywaniem w restauracjach. Po prostu krępuje nas obecność kelnera i bardzo często brak swobody. Dlatego też warto skorzystać z opcji, zabrania posiłku do domu.

Jedzenie na telefon w dzielnicy Gdańska Wrzeszcz to bardzo popularny sposób na odżywanie się. Timo sushi serwuje jedzenie zarówno w lokalu, jak i na wynos. Wystarczy wybrać swoje ulubione sushi z menu i zamówić online przez stronę internetową lub zamówić przez telefon. Nasz kelner na pewno pomoże wybrać jedzenie dopasowane do Państwa gustu. Jesteśmy zlokalizowani bardzo blisko dzielnicy Gdańska Wrzeszcz. Szacunkowy czas dostawy jedzenia na Wrzeszcz to około 30 minut. Nie znajdziesz w całym Wrzeszczu tak dobrego sushi - gwarantujemy.

jedzenie wrzeszcz


Sushi Wrzeszcz

Zastanawiasz się jakie sushi zamówić? Nigdy nie jadłeś, a chciałbyś spróbować? Wybierz jedną z poniższych opcji:
  • MAGURO MAKI (tuńczyk, sałata, ogórek, oshinko, por, spicy mayo). Futomaki zamawiane online przez mieszkańców Wrzeszcza.
  • Hosomaki (RYBA MAŚLANA / HALIBUT Z POREM / AWOKADO/ MANGO). Ten rodzaj sushi jest u nas najczęściej zamawiany przez telefon.
  • Nigiri z tuńczykiem.
  • EBI MAJO (delikatna sałatka z krewetek królewskich z dodatkiem awokado, tobiko i spicy mayo zawijana w cienkie paski ogórka).