Jedzenie na telefon we Wrzeszczu

Liczba restauracji serwujących sushi w Gdańsku stale rośnie. Większość jednak daje tylko możliwość zamówienia na miejscu. Timo sushi serwuje jedzenie zarówno w lokalu, jak i na wynos. Wystarczy wybrać ulubione sushi z menu i zamówić online. Jeżeli nie możesz się zdecydować, zawsze możesz zamówić przez telefon. Nasz kelner na pewno pomoże wybrać jedzenie dopasowane do Państwa gustu. Jesteśmy zlokalizowani bardzo blisko dzielnicy Gdańska Wrzeszcz. Zapraszamy bezpośrednio do lokalu lub do składania zamówienia na wybrane danie online, lub telefonicznie. Szacunkowy czas dostawy jedzenia na Wrzeszcz to około 45 minut. Żadna Restauracja w Gdańsku nie dostarczy Ci sushi w takim tempie. 

Sushi Wrzeszcz

Zastanawiasz się jakie sushi zamówić? Nigdy nie jadłeś, a chciałbyś spróbować? Specjalnie dla Ciebie prezentujemy nasze popisowe zestawy sushi
  • MAGURO MAKI (tuńczyk, sałata, ogórek, oshinko, por, spicy mayo). Futomaki zamawiane online przez mieszkańców Wrzeszcza.
  • Hosomaki (RYBA MAŚLANA / HALIBUT Z POREM / AWOKADO/ MANGO). Ten rodzaj sushi jest u nas najczęściej zamawiany przez telefon.
  • Nigiri z tuńczykiem.
  • EBI MAJO (delikatna sałatka z krewetek królewskich z dodatkiem awokado, tobiko i spicy mayo zawijana w cienkie paski ogórka).