Jedzenie na telefon Gdańsk Oliwa

Liczba restauracji w Gdańsku serwujących japońskie sushi stale rośnie. Większość daje możliwość zamówienia na miejscu bez opcji zamówienia na wynos. Timo sushi jako nieliczna restauracja w Gdańsku serwuje jedzenie zarówno w lokalu, jak i na wynos. Wystarczy wybrać ulubione sushi z menu i zamówić online. Jeżeli nie możesz się zdecydować, zawsze możesz zamówić sushi przez telefon. Nasi pracownicy na pewno pomogą wybrać jedzenie dopasowane do Państwa potrzeb. Jesteśmy zlokalizowani bardzo blisko dzielnicy Gdańska - Oliwa. Zapraszamy bezpośrednio do lokalu lub do składania zamówienia na wybrane danie online, lub telefonicznie. Szacunkowy czas dostawy jedzenia do dzielnicy Oliwa to około 50 minut. Żadna Restauracja w Gdańsku nie dostarczy Ci sushi tak szybko i sprawnie. 

Sushi Oliwa

Nie możesz zdecydować się jakie sushi wybrać? Nigdy nie próbowałeś, a chciałbyś poznać smak sushi? Poniżej zestawiamy nasze najpopularniejsze zestawy sushi:
  • Ebi Ten Maki (krewetka w tempurze, spicy mayo, sałata, ogórek, awokado, oshinko). Futomaki zamawiane online przez mieszkańców Oliwy.
  • Hosomaki (ŁOSOŚ/ KREWETKA / TUŃCZYK Z POREM). Ten rodzaj sushi jest u nas najczęściej zamawiany przez telefon.
  • Nigiri z awokado.
  • Tatar z tuńczyka z dodatkiem ostrego sosu, pora i japońskich przypraw – zawijany w cienkie paski ogórka).