Sushi Borkowo Gdańsk

Borkowo to niewielki obszar koło Gdańska, gdzie nasza restauracja dowozi jedzenie. Jak wiecie, Timo Sushi jest popularne nie tylko w Gdańsku, dlatego umożliwiamy również naszym sąsiadom skosztowania naszych japońskich potraw.

Kuchnia azjatycka jest tym, na czym znamy się najbardziej, a w szczególności na sushi. Borkowo obejmuje obszar, gdzie nasi dostawcy kursują z zamówieniami złożonymi na naszej stronie. Dobrze znamy tę okolicę i często tu jeździmy.

W środy sushi taniej


W każdą środę, gdy zamówisz sushi na Borkowo koło Gdańska, otrzymasz automatycznie rabat 20%, który naliczy się w systemie. Wystarczy w naszym menu wybrać sushi, które chcesz zamówić, podać adres, a cena promocyjna naliczy się od razu. Zamawianie sushi przez internet jest łatwe i przyjemne. Nie musisz przyjeżdżać, ani zamawiać telefonicznie. Nasi kierowcy zrobią to za Ciebie. Dowieziemy jedzenie pod każdy adres w Gdańsku i Borkowie i gwarantujemy, że polubisz nasze sushi.

To nie tylko kwestia smaku


Smak kuchni japońskiej to nie wszystko. Oprócz dopieszczania Waszych kubków smakowych, dbamy o Wasze zdrowie. Wiemy jakie to jest ważne, dlatego nasze składniki są zawsze świeże i pochodzą od sprawdzonych dostawców. Codziennie próbujemy naszych dań, dlatego dajemy gwarancję, że jedzenie z Timo Sushi jest smaczne i zdrowe.